- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyZnáte české kvalitní cyklistické oblečení SILVINI? Koupit jej můžete za skvělé ceny

Znáte české kvalitní cyklistické oblečení SILVINI? Koupit jej můžete za skvělé ceny

Ať už patříte k rekreačním cyklistům, nebo se této činnosti věnujete na profesionální úrovni, vždy je důležité, abyste se na kole za jakéhokoli počasí cítili dobře. Také nezáleží na tom, zda jedete v lese, po loukách, nebo na klasické cyklostezce či silnici. Aby tomu tak bylo, pomůže vám bezesporu kvalitní cyklistické oblečení. Vsaďte na kvalitní, kupříkladu na českou značku s názvem SILVINI.

Oblečení od našich tvůrců

Rádi podporujete naše výrobce? Tak to vás jistě potěší, že i mezi oblečením pro cyklisty najdete společnost, která se jeho výrobou zabývá. Jde o kvalitní značku oblečení SILVINI, která je na trhu již řadu let. 

Úzce se specializuje na sportovní technické oblečení, především na oblečení pro cyklisty. V zimě však můžete využít i její produkty určené pro běžky. Vyrábí oblečení pro rekreační sportovce i pro ty, kteří sportem žijí a neobejdou se bez něj ani jeden den v týdnu. SILVINI oblečení skvěle padne a má moderní design. 

Tato česká značka, jejíž vývoj, střih i veškeré důležité aktivity probíhají u nás. Poté je oblečení vyráběno v Číně, a to proto, že jde o skvělé ekonomické řešení při zachování kvalitních postupů a technologií, které jsou bedlivě sledovány, aby bylo dodrženo vysokých standardů. Produkty jsou inspirovány Itálií, kde jsou také testovány. 

V Itálii je oblečení SILVINI velkou konkurencí jiných značek. S výrobcem spolupracuje např. Cyklistická akademie Romana Kreuzigera nebo Machal Prokop. Zvolit můžete čepice, helmy, ponožky, návleky, bundy, MTB kalhoty, rukavice a mnohé jiné.

Alternativa, s níž budete maximálně spokojeni

Také oblečení ENDURA je špičkou na poli oblečení pro cyklistiky. Pokud si ji vyberete, víte, že kupujete to nej, co je k dostání v Anglii, přesněji ve Skotsku, kde značka vznikla již v roce 1993. 

Obojí tohle cyklistické oblečení koupíte na bikero.cz.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek