- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyNové vydání magazínu SME Ženy: Říjen ve znamení boje proti rakovině prsu

Nové vydání magazínu SME Ženy: Říjen ve znamení boje proti rakovině prsu

Nejnovější číslo magazínu SME Ženy vychází jako samostatný měsíčník podruhé 1. října 2020. Říjnové číslo za 1 € na 60 stranách obsáhne několik aktuálních, ale i tradičně atraktivních témat.

Kromě toho je součástí říjnového vydání SME Ženy i speciální dárek – chladivý gel z Finska, který zmírňuje bolest, urychluje hojení, regeneruje klouby a svaly.

Tváří z titulky říjnového vydání je herečka Petra Polnišová. V rozhovoru se otevřeně vyjádřila k tématu humoru a postavení žen v této sféře na Slovensku, bavili jsme se o otázce rovnoprávnosti pohlaví, io tom, co pro ni znamená být ženou.

Prozradila, jaké je to vychovávat dva syny, jaký vztah má s bývalým manželem a jak vypadá jejich společná výchova dětí po rozvodu. Koncem listopadu je plánováno uvedení nového filmu Známí neznámí ve slovenských kinech a více prozradila io své roli.

Růžový říjen
Říjen je známý jako měsíc boje proti rakovině prsu. Říká se hodně o prevenci onemocnění, jeho dopadu na život ženy i možnostech léčby. Své příběhy nám vyprávěli Livia a Gabriela.

K prevenci a screeningům se vyjádřila Mária Rečková, ředitelka Národního onkologického institutu. Vysvětlila, proč patří právě Evropa, Severní Amerika či Austrálie k oblastem s největším výskytem tohoto onemocnění, co lze dělat, abychom snížili pravděpodobnost výskytu onemocnění a jak začít u sebe nebo i to, jaké jsou na Slovensku aktuálně dostupné možnosti léčby rakoviny prsu.

Kromě toho jsme pozornost věnovali i dalším formám péče o tělo. Začali jsme v dětském věku s radami k péči o dětskou pokožku a dotkli jsme se také moderní dentální hygieny či kosmetické péče založené na ekologických principech.

Dávku podzimu naleznete na módních stranách či v receptech. Inspiraci díky silným příběhům přinesou osudy designéra Kansaia Yamamota či zpěvačky Evy Kostolányiové.

Měsíčník je možné si předplatit. Roční předplatné je 9,90 €. Více informací o předplatném naleznete ZDE.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek