- Komerční sdělení -finance
DomůMagazínPoražte inflaci s fixním úrokem 7 % ročně

Poražte inflaci s fixním úrokem 7 % ročně

V roce 2021 odkrojila inflace z vašich úspor 3,2 % a letos to bude určitě ještě víc. Je proto nejvyšší čas začít dělat něco se svými penězi na běžných účtech a nechat je konečně vydělávat.
Vždyť si to zkuste přepočítat. Máte na svém účtu například 10 000 eur. Na konci roku tam budete mít sice tutéž částku, ale reálně si za ni koupíte o stovky eur méně než před rokem. Na neúročených účtech mají Slováci stále více než 50 miliard eur, které jen ztrácejí na hodnotě. Nechcete s tím něco udělat?

Jednou z možností je investice do dluhopisu Proxper s fixním úrokem 7 % ročně. Vložit můžete již od 7 000 eur a výnos vám bude vyplácen ročně. Vaše peníze budou investovány hlavně do developerských projektů investiční skupiny Proxenta. Zhodnotit je tak můžete na rostoucím realitním trhu s velmi atraktivním úrokem.

Investiční skupina Proxenta je třetí největší investiční společností na trhu. Spravuje projekty za více než 370 milionů. eur. Na trhu působí od roku 2009 a své aktivity soustřeďuje jen do oblastí, ve kterých má dlouholeté zkušenosti. Za investicemi jsou vždy konkrétní projekty, které můžete vidět reálně růst.

O kvalitě developerských projektů Proxenty svědčí i ocenění jako Developer roku 2021 a 6. místo v TOP 50 stavbách Slovenska za rezidenci Tabáň v Nitře. Ocenění uděloval časopis ASB (Architektura Stavebnictví Byznys).

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek